Motorola MOTOwi4

  • Internet
  • Motorola Dealer
  • Web Hosting

Do sortimentu wi4 Fixed™ - point-to-multipoint spojov spoločnosť Motorola vyvinula novú sériu Canopy 400 z portfólia MOTOwi4 pre produktovú radu Canopy.
Séria Canopy 400 je vynikajúcimi parametrami radená medzi špičkové wirelles riešenia pre point-to-multipoint spoje. Séria Canopy 400 podporuje modulácie QPSK, 16QAM a 64QAM.
Modulácia 64QAM Vám umožní prenášať dáta prenosovou kapacitou 21 Mbps do vzdialenosti 1,6 km.
Modulácia QPSK Vám umožní vytvoriť spoj s priepustnosťou 7 Mbps až na vzdialenosť 8 km, to poteší nielen koncových zákazníkov v okrajových častiach, ale i poskytovateľov služieb ISP s možnosťou poskytnúť vyššie rýchlosti.
Canopy 400 využíva OFDM technológiu, čím umožňuje vytvárať spoje nielen na priamu viditeľnosť.
Najväčšou výhodou platformy Canopy 400 je však synchronizácia rámcov v rámci celej siete, čo je charakteristickým prvkom všetkých produkotv Canopy.
Ak Vás riešenia produktov Canopy zaujali a chcete sa dozvedieť viac, ďalšie informácie môžete získať v sekcii Motorola.

Do sortimentu wi4 Fixed™ - point-to-point spojov určených pre najnáročnejšie aplikácie v nelicencovaných pásmach pribudol typ PTP500 s prenosovou rýchlosťou 100 Mbps, ktorý vyplnil medzeru už medzi existujúcou verziou PTP400 s rýchlosťou 60 Mbps a PTP600 s rýchlosťou 300 Mbps.


Info zóna

Optické pripojenie vo Vašej lokalite

Dovoľujeme si Vás informovať o možnosti optického pripojenia aj vo Vašej lokalite. Stačí, ak vyplníte Informačný formulár, prostredníctvom ktorého Vás budeme registrovať ako záujemcu o pripojenie do optickej siete. Viac »

Staršie informácie