BIKEFEST Kálnica 2015

  • Internet
  • Motorola Dealer
  • Web Hosting

ICS ROCKFEST

5. ročník BIKEFEST KálnicaZdroj: oficiálna stránka BIKEFESTu.

BIKEFEST je najväčší a bezkonkurenčný bicyklový festival, ktorý prináša poriadnu dávku adrenalínu aj zábavy pre všetky vekové kategórie! V poradí už 5. ročník BIKEFEST 2015 sa uskutočnil posledný májový víkend, od piatka 29. mája do nedele 31. mája 2015 tradične v DEMA bikeparku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom). Tento rok ste sa mohli tešiť na približne 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov a množstvo súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestovali svoje schopnosti i vytrvalosť. Ako historicky prvý event na Slovensku bol tohtoročný slopestyle zaradený do kalendára svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom! Dúfame, že ste si nenechali ujsť show plnú vysokých poletov a trikov vo vzduchu v podaní tých najlepších z regiónu. Víťazi si rozdelili prize money 1500 €. Najextrémnejšia show BikeFestu odštartovala v sobotu 30. mája o 13:00 hodine.

V nedeľu 31. mája o 11.00 hod. odštartoval obľúbený KELLYS BIKEFEST MARATÓN, ktorý bol tento rok zlatý! Výsledky z veľkého okruhu s dĺžkou 49 km sú v prípade rovnosti bodov rozhodujúce pre konečné hodnotenie Československej MTB Tour. Navyše, všetci účastníci maratónu boli automaticky zaradení do zlosovania tomboly, ktoré prebehlo po vyhlásení výsledkov. V tombole bolo pripravených 50 hodnotných cien.


ICS Systems zastával úlohu poskytovateľa internetového pripojenia pre vystavovateľov, kamerového systému (online kamerový prenos z podujatia) a wifi free zóny.

Info zóna

Odstránenie problému s dostupnosťou služby

Vážení klienti, touto cestou by sme sa chceli ospravedlniť za problematickú funkčnosť našich služieb v uplynulom týždni. Zlá funkčnosť bola spôsobená úpravami v topológii našej siete a náhlou výstavbou novej serverovej ústredne s cieľom vylepšiť kvalitu a dostupnosť našich služieb. Po dokončení novej ústredne bude možné pre našich klientov ďalej navyšovať rýchlosti internetu. Viac noviniek v infozóne »

Staršie informácie