Beckovské slávnosti 2013

  • Internet
  • Motorola Dealer
  • Web Hosting
Tisíc divov v BeckoveZdroj: oficiálna stránka Beckovských slávností.

Horúce zlaté lúče a slnko putujúce nízko nad obzorom. Možno vám k romantike týchto dní ešte niečo chýba, možno práve spásonosná spŕška osviežujúcej zábavy v podobe letných Beckovských Slávností. Od 19. do 21. júla zachváti všeobecné veselie a rozprávková atmosféra akurát tento azda najmalebnejší kút Slovenska. V majestátnom lone prírody sa Beckov zjaví v celej svojej vznešenosti a poskytne nielen nadšenému zraku, či náročným mlsným jazýčkom tisíce lákadiel.

Nechajte sa opantať čarom dávnej minulosti. Povzbudení priazňou nebies nechajte pôsobiť nadprirodzenú moc storočí, keď bájni rytieri bojovali o ruku a srdce spanilých dám. Bludní rytieri na ušľachtilých tátošoch obsadia uličky Beckova aj tento rok. Lomoz a štrngot zbraní za svetla odskakujúcich iskier. Neľútostné súboje udatných bojovníkov. Atrakcie, ktoré potešia celú rodinu. Neposedné ratolesti sa určite do sýtosti vybláznia na koníkoch, skákacom hrade, trampolínach či šmykľavkách. Pripravené je aj stále populárnejšie maľovanie na tvár. Najlepší majstri ľudových remesiel z celého Slovenska vás ohúria svojou neuveriteľnou zručnosťou a v mori stánkov si určite vyberiete plné košíky z ukážok ich umenia. Všadeprítomná bude aj omamná vôňa lahodných pokrmov a nápojov dobovej kuchyne. Na odvážnych pánov a dámy už čaká skutočná výzva, Majstrovstvá Sveta v hode vidlami Vidlomet 2013. Prednášky na rozmanité témy V MY Aréne sú už neodmysliteľnou súčasťou slávností. Aká by to bola zábava bez hudby? Tento rok do Beckova zavíta naozajstná špička. Do hodvábnych sietí príjemných tónov vás polapí Kristína. Tisíc divov a možno aj viac ponúkne obľúbený Vidiek. IMT SMILE presvedčí o svojich kvalitách aj na tunajšom pódiu. Petra Lipu snáď ani nemusíme predstavovať. Nezabudnuteľnú tancovačku prisľúbili i Maxim Turbulenc a Senzi Senzus.


ICS Systems zastával úlohu sponzora hlavného hudobného pódia ICS Music Stage aj tento rok, dúfame, že ste sa príjemne zabavili. Vaše spokojné tváre budú pre organizátorov tou najväčšou odmenou.

Beckovské slávnosti 2013


Info zóna

Optické pripojenie vo Vašej lokalite

Dovoľujeme si Vás informovať o možnosti optického pripojenia aj vo Vašej lokalite. Stačí, ak vyplníte Informačný formulár, prostredníctvom ktorého Vás budeme registrovať ako záujemcu o pripojenie do optickej siete. Viac »

Staršie informácie