Beckovské slávnosti 2012

  • Internet
  • Motorola Dealer
  • Web Hosting
Lahodný koktajl zábavy v Beckove

Od piatku 13. júla až do nedele atmosféra v tomto prekrásnom kúte Slovenska dýchala legendárnými Beckovskými Slávnosťami. Uličky Beckova zaplavilo viac ako stovka najrôznejších stánkov, v ktorých predviedli svoje originálne umenie naši najlepší majstri ľudových remesiel. Čarovnú vôňu stredoveku so sebou priviezli na koňoch rytieri. Nezabudnuteľné dobové ukážky bojov boli už tradične neodmysliteľnou súčasťou Beckovských Slávností. Aj najmenšie ratolesti mali dôvod na radosť. Beckov sa premenil na rozprávkový raj s množstvom atrakcií. V MY aréne sa odohrávali diskusie na najrozmanitejšie témy. Nechýbali ani obľúbené Majstrovstvá sveta v hode vidlami Vidlomet 2012.

Aká by to bola zábava bez hudby? Tento rok bola pre všetkých prichystaná lahôdka na ICS music stage. V piatok sa atmosféra niesla v duchu Oldies. Zlaté hity minulých čias priesli dobrú náladu až do hlbokej noci. Sobota bola venovaná lahodnému koktajlu najrozmanitejšej muziky. V sobotu ICS music stage patril virtuózom z MH faktor jazz. Neskôr ich vystriedal živočíšny rock v podaní kapely Wada. Vtipný mix rocku a dychovej hudby predstavili recesisti Drist. Mladú hudobnícku krv reprezentovali domáci Experiment a Narcis. Krv neskôr narodených určite rozprúdil rytmus ska, popu a rocku aj stále populárnejšia Hrana. Kvalitné texty a prepracovaná hudobná produkcia, tak by sa dala charakterizovať tvorba Petra Cmoríka. Tento nepochybný talent vystúpil večer podporený plejádou špičkových muzikantov. Nevtieravým a poctivo urobeným popom potešila éterická Beáta Dubasová. Sobotňajšia noc patrila momentálnej jednotke medzi rockovými bohatiermi Desmod. V nedeľu ste sa mohli tešiť okrem obľúbenej dychovej hudby Lieskované aj na večne mladých veteránov, ktorí pobavili zástupcov všetkých generácií Senzi Senzus a Lojzo. Bohatý program a malebné prostredie robia z Beckovských Slávností jednoznačného favorita medzi tipmi na príjemné strávenie teplých letných dní.

Dúfame, že ste sa príjemne zabavili na Beckovských Slávnostiach ´12.

Beckovské slávnosti

Zdroj: oficiálna stránka Beckovských slávností.


Info zóna

Optické pripojenie vo Vašej lokalite

Dovoľujeme si Vás informovať o možnosti optického pripojenia aj vo Vašej lokalite. Stačí, ak vyplníte Informačný formulár, prostredníctvom ktorého Vás budeme registrovať ako záujemcu o pripojenie do optickej siete. Viac »

Staršie informácie